امروز پنج شنبه , ۲ فروردین , ۱۳۹۷ شما در جدید ها 96 هستید.

جزئیات خارج کردن سند 2030 از دستور کار - جدید ها 96

پخش آنلاین موزیک اختصاصی جدید ها 96
عضویت در کانال جدید ها 96

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

اطلاعیه سایت

سایت جدید ها 96 در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است و مطالب بنا به درخواست کارگروه مصادیق مجرمانه حذف خواهد گردید


جزئیات خارج کردن سند ۲۰۳۰ از دستور کار

238

بازدید

۸ام تیر ۱۳۹۶
 کانال جدید ها 96

جزئیات خارج کردن سند 2030 از دستور کار

جزئیات خارج کردن سند ۲۰۳۰ از دستور کار

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی سند ۲۰۳۰ را از دستور کار خارج کرده است چراکه ما سند کامل‌تر و جامع تری به نام سند تحول در اختیار داریم.

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید و رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به محورهای سخنرانی روحانی درباره توان دفاعی ایران و آزمایش‌های موشکی اظهار داشت:

این جزو بدیهیات است و ما برای اینکه بتوانیم آرمان‌های خودمان را و جهت‌گیری‌های اصلی نظام را دنبال کنیم باید از نظر بنیه دفاعی حداکثر قدرت را داشته باشیم و این جزو راهبردهای اصلی ما است.ما هیچ وقت اجازه ندادیم کسی در مسائل داخلی ما دخالت کند و این موضوع هم بار‌ها مطرح شده که آزمایش‌های موشکی ما نقض برجام نیست و به تعهد خودمان پایبند هستیم و در تقویت بنیه دفاعی خود از تمام توانمندی‌های داخلی استفاده می‌کنیم.

عارف درباره میزان تعهد غربی‌ها به برجام، گفت: بدعهدی هایی از سوی آنان موجود است و امید است اروپا به طور جدی به برجام پایبند باشد و آمریکا نیز باید توجه کند که اعمالش به ضرر طرف‌های برجام نباشد.

عارف درباره ترکیب دولت دوازدهم نیز اظهار کرد: هنوز خیلی زود است که در این زمینه اظهار نظر کنم عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه سند ۲۰۳۰ و اینکه چه بخش هایی از آن اجرا خواهد شد، اظهار داشت: شورای انقلاب فرهنگی این سند را از دستور خارج کرد. ما سند جامع‌تر و کامل‌تر از آن داریم که همان سند تحول است که بیش از ۱۰ سال روی آن کار شده و از نظرات همه صاحب‌نظران استفاده شده است که این باید مبنای حرکت و تلاش‌های آموزش و پرورش باشد تا بتوانیم به جهت‌گیری‌های لازم برسیم. در عین حال هر وقت هر سندی حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می‌کنیم.

– سند ۲۰۳۰ از دستور کار خارج شد

www.hemayatonline.ir/TextVersionDetail/17679

 

Translate this page

Jun 13, 2017 – وی افزود: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و دیگر اسناد بالادستی محور … جزئیات جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بررسی سند ۲۰۳۰ در دستور کار شورا قرار گرفت. … زاهدی در پاسخ به این سوال که یعنی دیگر سند ۲۰۳۰ اجرایی نخواهد شد؟ … قوه قضاییه مبنی بر اینکه «دولت در موضوع سند ۲۰۳۰ دنبال پیدا کردن …

سند ۲۰۳۰ از دستور‌کار دولت خارج شد – کیهان

kayhan.ir/fa/news/106322

 

Translate this page

Jun 13, 2017 – اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر دیروز با حضور روحانی رئیس‌جمهور، به لغو سند ۲۰۳۰ رأی دادند. در این جلسه اکثریت اعضای شورای عالی …

سند ۲۰۳۰ از دستور کار دولت خارج شود – خبرگزاری تسنیم

https://www.tasnimnews.com › سیاسی › دولت

 

Translate this page

Jun 13, 2017 – جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور در نامه سرگشاده‌ای خطاب به شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار خروج سند ۲۰۳۰از دستور کار دولت شدند.

سند ۲۰۳۰ از دستور کار خارج شد | آوینی فیلم

avinyfilm.ir/content/19808

 

Translate this page

Jun 14, 2017 – … حسن روحانی برگزار شد، سند ۲۰۳۰ از دستور کار این شورا خارج شد. … درباره جزئیات جلسه امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بررسی سند ۲۰۳۰ …

سند ۲۰۳۰ از دستور کار خارج شد – عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی

 

Translate this page

Jun 13, 2017 – سند ۲۰۳۰ لغو و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنای تمام فعالیت‌ها عنوان شد.

به ما امتیاز بدهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال جدید ها 96