امروز پنج شنبه , ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷ شما در جدید ها 96 هستید.

دانلود فیلم خودکشی دختر ایرانی در بازی نهنگ آبی - جدید ها 96

پخش آنلاین موزیک اختصاصی جدید ها 96
عضویت در کانال جدید ها 96

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

اطلاعیه سایت

سایت جدید ها 96 در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است و مطالب بنا به درخواست کارگروه مصادیق مجرمانه حذف خواهد گردید


دانلود فیلم خودکشی دختر ایرانی در بازی نهنگ آبی

479

بازدید

۱۶ام شهریور ۱۳۹۶
 کانال جدید ها 96

دانلود فیلم خودکشی دختر ایرانی در بازی نهنگ آبی

دانلود فیلم خودکشی دختر ایرانی در بازی نهنگ آبی

دانلود فیلم خودکشی دختر ایرانی در بازی نهنگ آبی

بازی نهنگ آبی توسط یک روان شناس روسی به اجرا درآمده است و طراح این بازی ادعا کرده است که قصدش از طراحی بازی نهنگ آبی یا همان نهنگ سفید حذف و از بین بردن افراد بی اراده و کسانی است که در جامعه به هیچ دردی نمیخورن . نحوه بازی نهنگ آبی به این صورت می باشد که گروهی که مدیریت این بازی و چالش نهنگ سفید را برعهده دارند در مدت زمان پنجاه روز از افرادی که در حال بازی هستند کارهایی که را از آنها خواسته اند را انجام داده و برایشان بفرستند و در آخرین روز از فرد قربانی میخواهند تا دست به خودکشی بزند . این بازی قربانی های زیادی تا به اینجا گرفته است و متاسفانه این بازی در حال گسترش در بین جوانان ایرانی نیز می باشد.

در ادامه فیلم خودکشی دختر ایرانی در بازی نهنگ آبی را می توانید مشاهده کنید که به دلیل نداشتن اراده و توانایی کافی میخواهد دست به خودکشی بزند . لینک دانلود بازی نهنگ آبی را هم که به صورت تغییر یافته و کاملا سالم است و در مرحله هایش کارهای نامتعارف نخواسته است در ادامه می توانید دانلود کنید .

این بازی که اینجا گذاشته شده یک بازی تغییر یافته و کاملا سالم هست.

و در مرحله هایش کارهای نامتعارف نخواسته است.تیم پونه موزیک یک ایده ناب برای جلوگیری از ایجاد صدمه ارائه نمود ، یک بازی با همین عنوان جذاب ، منتهی نسخه کاملا سالم و بازبینی شده.

مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران

دانلود با لینک مستقیم

به ما امتیاز بدهید
[تعداد: 2    میانگین: 3.5/5]

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال جدید ها 96