امروز سه شنبه , ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷ شما در جدید ها 96 هستید.

ماجرای فیلم رابطه محسن افشانی و نیلوفر - جدید ها 96

پخش آنلاین موزیک اختصاصی جدید ها 96
عضویت در کانال جدید ها 96

مطالب محبوب بیشتر

مطالب جدید بیشتر

اطلاعیه سایت

سایت جدید ها 96 در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است و مطالب بنا به درخواست کارگروه مصادیق مجرمانه حذف خواهد گردید


ماجرای فیلم رابطه محسن افشانی و نیلوفر

270

بازدید

۱۲ام شهریور ۱۳۹۶
 کانال جدید ها 96

ماجرای فیلم رابطه محسن افشانی و نیلوفر

ماجرای فیلم رابطه محسن افشانی و نیلوفر

ماجرای فیلم رابطه محسن افشانی و نیلوفر

محسن افشانی بازیگر مرد ایرانی دیشب مهمان برنامه دلویزیون با اجرای باربد بابایی بود که اتفاق جالبی در این برنامه افتاد . باربد بابایی مجری برنامه دلویزیون در قسمتی از برنامه از محسن افشانی درباره عاشق شدن پرسید و محسن افشانی پاسخ داد که بله عاشق شدم اما نتوانستم به عشقم برسم و شروع کردن به گریه کردن که این صحنه و فیلم گریه کردن محسن افشانی برای عشقی که به آن نرسید باعث شد تا کاربران صفحات مجازی را درگیر کند . در این بین دختری بنام نیلوفر که عکس نبلوفر دوست دختر سابق محسن افشانی را در بالا قرار داده ایم در استوری اینستاگرام به گریه های محسن افشانی پاسخ داد و گفت من و محسن قرار بود که باهم ازدواج کنیم اما نشد . فیلم واکنش دختری که محسن افشانی برایش گریه کرد را در آخر همین پست ماجرای رابطه محسن افشانی و نیلوفر قرار داده ایم .

ماجرای فیلم رابطه محسن افشانی و نیلوفر

واکنش محسن افشانی به صحبت های دختری بنام نیلوفر
اما این پایان ماجرا نبود . بعد از صحبت های نیلوفر دوست دختر محسن افشانی یا عشق سابق محسن افشانی در مورد خودش و محسن افشانی و ازدواج نکردنشان ، صفحه اینستاگرام محسن افشانی با انتشار عکس بالا به فیلم صحبت های نیلوفر واکنش نشان داد . متن واکنش محسن افشانی به دختری که حود را عشق سابق محسن افشانی نامید : چقدر بعضى آدما ميتونن فرصت طلب باشن!!! من دلم براى كسى تنگ شده كه خاطرات خوبى باهاش داشتم و اين موضوع ناخودآگاه در برنامه اى مطرح شد ! حالا بعضى ها دارن به نفع خودشون اين موضوع رو برميدارن و براى خودشون و شهرتشون جولان ميدن . كسى رو كه بهشون علاقه مند هستم به اختصار س.ت.خ هستند و سايرين مدعيان اين اتفاق هستند .

به ما امتیاز بدهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال جدید ها 96